SUN SCHOOL - jazyková škola Nové Město nad Metují SUN SCHOOL - jazyková škola Nové Město nad Metují

JAZYKOVÉ KURZY | PŘIHLÁŠKY | O SUN SCHOOL | GRANT ESF

KDO JE SUN SCHOOL

Rádi bychom Vám představili naši školu a poskytli Vám základní informace o jazykových kurzech a dalších službách, které Vám nabízíme.

Výuka probíhá jak v naší škole v Novém Městě nad Metují, tak i v Rychnově nad Kněžnou a místech, kde to potřebují naši zákazníci. To znamená, že jsme schopni dojet na vzdálenější místa po dohodě se zákazníkem.

V současnosti běží kurzy angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny a francouzštiny ve všech úrovních od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Studenty připravujeme na mezinárodně uznávané zkoušky: KET, PET, FCE, CAE, CPE z angličtiny, Zertifikat Deutsch a Zentrale Mittelstufenprüfung z němčiny a DELF z francouzštiny. Úspěšnost našich studentů je přes 93%.

Nejdůležitějším rysem našich kurzů je způsob výuky. Výuku vždy vedou kvalifikovaní lektoři cizích jazyků. V našich kurzech učí čeští a zahraniční učitelé. O výše uvedených faktech se můžete přesvědčit při čtyřech zkušebních hodinách zdarma. Během těchto čtyřech zkušebních hodin se můžete kdykoli rozhodnout pokračovat ve Vámi zvoleném kurzu, přejít do kurzu jiné úrovně či skončit. Tyto čtyři zkušební hodiny platíte pouze v případě, že pokračujete ve studiu u nás.

Již několik let zprostředkováváme pobyty v jazykových školách ve Velké Británii s kompletním zajištěním včetně jízdenek a letenek.

Připojený ceník Vám poskytne možnost vybrat si způsob placení, který Vám nejvíce vyhovuje. Jakékoli další dotazy a připomínky Vám rádi zodpovíme.

Na shledanou v SUN School se těší

Mgr.Vladimír Šanovec


Máte zájem o intenzivní kurzy? Klikněte zde.

Máte zájem o individuální kurzy? Klikněte zde.

Nebo máte zájem o konkrétní jazykové kurzy SUN SCHOOL?

Anglický jazyk Anglický jazyk
klikni pro info o kurzech

Německý jazyk Německý jazyk
klikni pro info o kurzech

Ruský jazyk Ruský jazyk
klikni pro info o kurzech

Francouzský jazyk Francouzský jazyk
klikni pro info o kurzech

©panělský jazyk Španělský jazyk
klikni pro info o kurzech

Obsah © 2011 - 2018 SUN SCHOOL. | Web © 2011 - 2018 Jan Jurásek